Melek nikah fidanı whatsapp

Nikah Çamı

nikah çamı fidanı 1

Nikah Çamı Fidanı

Üreticisi olarak tüm nikah çamı fidanı çeşitlerimizle, siz değerli fidan gönüllüleri dostlarımıza, özel günlerinizde birbirinden güzel nikah çamı fidanları hazırlıyoruz.

Nikahınızda davetlilerinize verebileceğiniz nikah çamları ile klasikleşmiş nikah şekeri yerine çam fidanı dağıtarak, hem nikah şekerlerini aratmayacak güzellikte ve şıklıktaki fidan tasarımlarımız ile davetlilerinizi büyüleyecek, hem de yitip giden, işlevsiz diğer objelerin aksine, yıllarca var olacak ve 
her zaman sizi hatırlatacak olan doğadan bir parça hediye etmiş olacaksınız.

nikah çamı fidanı 2

Neden nikah çamı fidanı?

Hepimiz biliriz ki şehir yaşamında her fırsatta yeşile, doğaya olan özlemimizi gidermek için sevdiklerimizle birlikte ağaçlık ve yeşil alanlara gitmeyi severiz. Çünkü insan, tabiatı itibariyle doğanın bir parçasıdır. Kimimiz, doğayı yok ediyor, kimimiz, yaşatmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor.

Ağaç ve ormanları katledercesine plansız yapılaşma, bilinçli veya bilinçsizce insanlar tarafından çıkarılan yangınlar ve endüstriyel, ticari nedenlerden dolayı, her geçen gün ağacı, yeşili görebilmek zorlaşıyor, doğa yok ediliyor.

Belki bu doğa kıyımını birey olarak durduramayız ama en azından yapacağımız doğru tercihlerle doğaya katkıda bulunabiliriz. Bu anlamda, özel günlerinizde dağıtacağınız nikah çamı fidanları, size bu fırsatı sağlamış olacaktır. Nikah çamı fidanı, çevre dostu bir seçim olacaktır.

Düğününüzde davetlilere vereceğiniz nikah çamları ile hem doğaya katkıda bulunacak hem de yıllarca hatırlanacak, kalıcı ve unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız.

nikah çamı fidanı 3

Nikah çamı çeşitleri

Melek nikah fidanı olarak, Limon servi nikah çamı, leylandi nikah çamı, fıstık çamı nikah fidanı çeşitlerimizle, özel günleriniz için birbirinden güzel ve özel nikah çamı fidanları hazırlıyoruz. Ayrıca yıllık ve mevsimlik çiçek çeşitlerini de nikah fidanı olarak sizlere sunuyoruz.
Nikah çamları, düğününüzü konseptine uygun olarak, tamamiyle sizin tercih ve beğenileriniz doğrultusunda tasarlanıyor ve sizin belirleyeceğiniz tarihte size ulaştırılıyor.

Nikah çamı fidanı çeşitlerimiz ve birbirinden özel tasarımlarımızla, nikah fidanı veya nikah çamı olarak sizlere hizmet vermek vesilesiyle, binlerce fidanı doğaya kazandırmış olmanın gururunu Melek Nikah fidanı olarak ziyadesiyle yaşıyoruz ve bu gururu sizlere paylaşıyoruz.

Düğünlerinde nikah çamı fidanı dağıtan, doğaya yeni canlar, yeni fidanlar kazandıran fidan gönüllülerine, tüm insanlar, tüm insanlık adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Nikah çamı fidanları için kişiye özel yaptığımız tasarımlarımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.

Fidan gönüllüleri dostlarımız için hazırlanan özel sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın :)

Nikah çamı fidanı ile ilgili diğer yayınlarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Sinem Uncu - istanbul10 Temmuz 2015 02:49

    merhaba, böylesine güzel ve önemli bir hizmet verdiğiniz için sizleri tebrik ediyorum. Bir tanıdığımızın düğününde nikah çamı olarak fidanlarınızdan birini aldım ve çok beğendim. Kızımın nikahında ben de nikah çamı dağıtmak istiyorum. şimdilik süresi var. tarih belli değil ama inşallah yaptırmak istiyorum. Tekrar emeğinize sağlık. iyi günler

    YanıtlaSil
  2. Fidanların fiyatları neler?

    YanıtlaSil