Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
21 Aralık 2014 Pazar

en degerli hediyedir hediyelik fidan

hediye fidan 1

Hediye Fidan

Sevdiklerinize fidan hediye edin!


Zaman geçtikçe yeşilin daha da yok olmaya başladığı, yapılaşmanın arttığı, ağaçların, ormanların yok edildiği, doğanın yaşayabileceği alanların daraldığı dünyamızda, en azından yılda bir defa sevdiklerimize fidan hediye edelim.


hediye fidan 2


Özel günlerinizde, fidana dair birçok hediye verebilirsiniz. Hediye olarak verilen her fidan, bize nefes veren doğaya, insanın iç dünyasındaki doğasına çok önemli katkılarda bulunacaktır.


hediye fidan 3


Arkadaşlarınıza vereceğiniz doğum günü hediyesi olarak doğum günü fidanı, sevgilileri günü için özel çiçek ve fidanlar, anneler ve babalar gününe özel fidanlar, kadınlar günü çiçek ve fidanları, yılbaşı ağaçları, misafir fidanları, nikah fidanları, bebek fidanları....


hediye fidan 4


Birçok isim adı altında verilen tüm bu hediyelik fidanlar hem sizin için çok güzel ve özel bir hediye seçiminiz olacak hem de her zaman doğaya, insanlığa katkıda bulunacak.


hediye fidan 5


En güzel ve en özel hediye, fidan dağıtmaktır. Artık beklemek yerine vermek istediğimiz hediyeler için yaptığımız tercihlerle doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Fidan hediye etmek, emin olun hayatınızda verebileceğiniz en özel ve doğru hediye olacaktır.


hediye fidan 6


hediye fidan 7


hediye fidan 8


hediye fidan 9


hediye fidan 10

Etiketler: nikah fidanı, nereden nikah fidanı alınır, hediye seçemiyorum, anneler günü hediye, babalar günü hediye, sevgilileri günü hediye, yılbaşı hediyesi, yılbaşı çamı, yılbaşı hediyelik çam, bebek fidanı, bebek doğum fidanı, hoşgeldin bebek fidanı, özel hediyelik fidan,

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top