Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
17 Kasım 2014 Pazartesi

hosgeldin bebek - bebek fidani

dogum fidani 1
Bebekler, cennetin ve sevginin dünyaya serpilmiş küçük birer parçalarıdır. 

Bebek Fidanı - Doğum fidanı

Dünyaya merhaba diyen yeni bebeğinizin doğumunu, dostlarınıza çok anlamlı bir hediye ile, bebek fidanı ile haber vermek istemez misiniz? 

Onunla birlikte büyüyecek olan birbirinden farklı fidanları, bebeğinizin cinsiyetine ve sizin beğeninize uygun olarak süslüyor ve tasarlıyoruz.


dogum fidani 2

Dünyaya gözlerini ilk açtığı andan itibaren, bebeğiniz adına dikilecek ve yıllar geçse de her zaman bebeğinizle birlikte anılacak onlarca, yüzlerce fidanı doğaya kazandırmış olacaksınız.

dogum fidani 3

Bebeğinizin doğumu ve o güzel günün anısına sevdiklerinize küçük bir orman hediye edin. Bebeğiniz için dağıttığınız her fidan paha biçilemez bir armağan.

dogum fidani 4Doğanın her geçen gün biraz daha yok olduğu günümüzde, gelecek nesillerin daha yeşil, daha doğal ve daha yaşanılabilir bir dünyada büyüyebilmeleri için fidan dağıtarak doğaya çok önemli bir katkıda bulunmuş olacaksınız.

dogum fidani 5

Daha yeşil bir dünya için sloganımız; "Dünyaya gelen her bebek için en az bir fidan"

dogum fidani 6

dogum fidani 7

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top