Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
12 Ağustos 2014 Salı

Ozel gunlerinize nikah fidani


fidan nikah şekeri

Özel günlerinizde fidan tercih edin


Özel günlerinizi özel bir hediye ile her zaman hatırlanır kılmak istemez misiniz?
Fidan hediye ederek, nikahınıza gelen sevdiklerinize dünyanın en güzel hediyesini sunmuş olacaksınız.

Aslında bazılarının dediği gibi özel günlerinizde, nikahınızda fidan dağıtmak bir moda değil, çok özel ve anlamlı bir çevresel sorumluluk hareketidir. Nikah fidanı dağıtmak sizin için çok doğru ve asla pişman olmayacağınız ve her zaman gururla anacağınız bir seçim olacaktır.

nikah fidanı 2

Böyle bir projenin hayata geçiriliyor olması, yeni evlenen çiftler tarafından yapılıyor olması, yapılan işi daha da değerli kılmaktadır. Çünkü evlilik kurumunun kurulma anından itibaren, hediye etmiş olduğunuz fidanlar sizlerle birlikte hayat bulacak ve yıllarca yaşayacak. Nikah fidanı dağıtmak, bu hayatta yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri olacaktır.

Doğanın mucizesi çekirdekten fidana dönen fidanlarımız sizlerle birlikte ağaç ve ormanlara dönüyor. Mutluluğunuzun da fidan misali, yıllar geçtikçe büyüyüp kocaman ormanlara dönüşmesi dileklerimizle...

Üreticiden fidan satışlarımız için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

nikah fidanı 1


0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top