Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
15 Kasım 2014 Cumartesi

Açılış ve kokteyl fidanları


Açılış ve kokteyl fidanları

Açılış ve organizasyonlarınızda, düzenleyeceğiniz kokteyllerde, dostlarınıza verebileceğiniz çok özel tasarımlardaki fidanlar ile güzel ve anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz etkinlik konseptine uygun tasarım ve fidan çeşitlerine birlikte karar verip, sizin için en mükemmel olacak hediyelik fidanları yapıyoruz.


Bu tür organizasyonlarda fidan gibi anlamlı bir hediye dağıtan çok az kişi ve kurumlar arasındaki yerinizi de almış olursunuz. 

Böylece unutulmaz ve her zaman hatırlanacak bir uygulamaya imza atmış ve bu vesileyle doğaya ve toplumsal farkındalığa dikkat çekmiş olacaksınız.

Çok özel etkinliklerde çok özel insanlara, çok özel bir hediye vermeye ne dersiniz?


Doğanın renklerini bünyesinde barındıran fidan çeşitlerimizle, en özel, en uygun tasarımlarımızla, özel etkinliklerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.


0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top