Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
17 Mart 2015 Salı

üreticiden nikah çamı fidani

nikah çamı fidanı - 1

Nikah Çamı Fidanı Çeşitleri


Üreticisi olarak tüm nikah çamı fidanı çeşitlerimizle, siz değerli müşterilerimize, özel günlerinizde birbirinden güzel nikah çamı fidanı hazırlıyoruz. Nikahınızda davetlilere verebileceğiniz bu nikah çamları ile sıradanlaşmış nikah şekeri klasiğine karşı çevreci duruşunuzla doğa dostu bir hediye, fidan vermiş olacaksınız.


nikah çamı fidanı - 2


Düğününüzde davetlilere vereceğiniz nikah çamları ile yıllarca hatırlanacak, kalıcı ve unutulmaz bir nikahınız olacaktır.

Nikah çamı fidanı çeşitlerimiz ve birbirinden özel tasarımlarımızla, nikah fidanı veya nikah çamı olarak sizlere hizmet vermek vesilesiyle, binlerce fidanı doğaya kazandırmış olmanın gururunu Melek Nikah fidanı olarak ziyadesiyle yaşıyoruz ve bu gururu sizlere paylaşıyoruz.
0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top