Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
15 Temmuz 2014 Salı

Gelenek bozan nikah fidani

süslenmiş nikah fidanları

Nikah fidanı tercih ediliyor

Yeni evlenen çiftler artık nikah ve düğün törenlerinde misafirlere nikah şekeri yerine nikah fidanı hediye ediyor. Düğün törenlerinde verilen nikah fidanı, doğaya ve yeşile dikkat çekerek çok önemli bir toplumsal duyarlılık örneği gösteriliyor.

hediye nikah fidanı

Nikah fidanı verilerek, klasik nikah şekeri verilmesi geleneği bir anlamda sadece vitrinleri süsleyen eski bir gelenekten ibaret olmaya başlamıştır.

Bu vesileyle ormanların ve yeşilin gün be gün yok olmasına bir anlamda dur deme fırsatı yaratılmış olmaktadır. Biz de üretici olarak bu duyarlılığa kayıtsız kalmamak ve yeni evli çiftlere uygun fiyatlı çiçek ve ağaç fidanları sağlayarak destek olmak arzusundayız.

Üreticiden toptan satış için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0535 577 577 0

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top