Melek nikah fidanı whatsapp

nikah fidanı hakkında herşey

Sıkça Sorulan Sorular Nikah Fidanı

Bu sayfamızda nikah fidanı konusunda sıkça sorulan sorulara yer verdik. Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Daha farklı ve detaylı bilgi için hiç tereddüt etmeden iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nikah fidanı nedir?

Fidan selaralarımızda yetiştirdiğimiz en az 1 yaşındaki fidanların, süslenerek nikahınızda misafirlerinize verilebilecek durumda hazırlanmasıdır.

Hangi fidanları nikah fidanı olarak hazırlıyoruz?

Dönem dönem farklılık arzetse de genel itibariyle fıstık çamı, leylandi çamı, limon çamı, taflan bitkisi, alev bitkisi, zeytin fidanı, mavi selvi fidanı nikah fidanı olarak hazırlanmaktadır. Her yıl daha da genişlettiğimiz fidan çeşitlerimize farklı fidanlar da dahil edeceğiz.

Sadece Ağaç fidanları mı hazırlanmaktadır?

Ağaç fidanlarının yanı sıra farklı türdeki mevsimsel ve çok yıllık çiçekler de nikah fidanı olarak hazırlanmaktadır. Fakat çiçeklerin ağaç fidanlarına oranla daha narin olmalarından dolayı genelde elden teslimler yapılmaktadır.

Hazırlanan fidanlar canlı mı?

Nikah fidanı olarak tasarlanan tüm fidanlar yaşayan canlı fidanlardır. Hepsi köklü ve topraklıdır. Tasarım aşamasından önce her biri özenle seçilmekte ve sonrasında tasarım aşamasına alınmaktadır. Tüm fidanlar kendi seralarımızda üretilmektedir. Melek Nikah Fidanı tarafından gönderilen hiç bir fidanın köksüz olma ihtimali kesinlikle yoktur.

Sadece süslenmiş nikah fidanı mı alabiliyoruz?

Süslenmiş nikah fidanı satın alabileceğiniz gibi, süssüz nikah fidanı da satın alabilirsiniz. Bu anlamda süslemelerini kendiniz yapmak isteyebilir ya da o şekilde sade olarak fidanları dağıtabilirsiniz.

Nikah fidanı çeşitleri nelerdir?

Melek Nikah Fidanı olarak klasik ve standart tasarımlar yerine kişiye özel tasarımlar yapmaktayız. Web sitemiz ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan gördüğünüz hiç bir nikah fidanı teşhir ürünü değildir. Her biri müşterilerimize gönderilen nikah fidanı fotoğraflarıdır. Bu anlamda seçim yapabilmeniz için fidan tasarımlarımıza aşağıdaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Nikah Fidanı çeşitleri

Nasıl irtibat kurabilirim?

0535 577 577 0 nolu telefonumuzdan direkt arayabilir ya da whatsapp aracılığı ile beğendiğiniz nikah fidanı tasarımının fotoğrafını göndererek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı zaman zaman yazılı iletişim aksayabilmektedir. Bunun için şimdiden özür dileriz. Direkt şirket telefonumuzdan iletişime geçmeniz her zaman daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.


Ne zaman sipariş vermeliyim?

En az 15-20 gün önceden siparişinizi vermeniz yeterlidir. Anlık taleplere her ne kadar cevap verebiliyor olsak da, dönemsel yoğunluktan dolayı bazen siparişi alamayabiliyoruz. Çünkü hiç bir fidan hazırlanmış, süslenmiş olarak stoklarımızda beklememektedir. Her müşterimiz için fidanlar ayrı ayrı seçilmekte ve süslenmektedir.

Nikah fidanları ne zaman hazırlanmaktadır?

İstediğiniz tarihten hemen 1 gün önce hazırlanıp süslenmektedir. Böylece size gelecek olan fidanlar en sağlıklı şekli ile, sulaması tasarımdan hemen önce yapılmış olarak hazırlanıp gönderilir.
Bu nedenle siparişinizi aylar önce de vermiş olsanız, hiç bir fidan önceden hazırlanarak bekletilmemekte, istediğiniz tarihte sizde olacak şekilde iş planımıza dahil edilerek optimum zaman aralığında hazırlanmatadır. O tarihe kadar seramızda, doğal ortamında, her gün sulama ve bakımları yapılarak bekletilmektedir.

Yerimiz nerede ve biz kimiz?

Biz İzmir Bayındır'da 7000 metrekare açık ve kapalı alan olmak üzere çiçek ve fidan üretimi yapan bir firmayız. Tüm fidanlar kendi ürettiğimiz fidanlardır ve tamamı Melek Nikah Fidanı garantisi altındadır. Son yıllarda internet ortamında türeyen, fidanın adından başka hiç bir şey bilmeden satış yapmaya çalışan, yayınladığı nikah fidanı fotoğrafı ile gönderdiği fidanların birbirini tutmadığı kişilerin aksine, fidanları kendisi yetiştiren, bu fidanların tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini bilen, her zaman detaylı bilgi alabileceğiniz, tüm yeni evlenecek çiftlerimiz vesilesi ile Türkiye'nin her şehrine fidan gönderen üretici bir firmayız.

Sadece İzmir ve çevresine mi satış yapıyoruz?

İzmir'den tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ile gönderildiğinde nikah fidanları zarar görür mü?

Kesinlikle zarar görmez. Melek Nikah Fidanı olarak fidana özel kargolama yapılarak en sağlıklık şekilde size gönderilmektedir.

Kargo ücreti kime ait?

Kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo ücreti ne kadardır?

100 adet nikah fidanı için ortalama 30-35 tl kargo ücreti oluşmaktadır.

Fidanlar bana ulaştığında ne kadar dayanır?

Nikah fidanları size gönderilemeden hemen önce sulandığı için susuz kalıp kuruma ihtimali yoktur. Fidanlar size ulaştıktan sonra 1 hafta-10 gün su ihtiyacı olmayacaktır. Tabiki muhafaza edilen ortam şartları bu süreyi değiştirebilmektedir. Fakat gönderilen tüm fidanlar canlı olduğu için bu sürenin aşılması sonrasında su ihtiyacı olacaktır. Tavsiyemiz; fidanların ilk fırsatta doğal ortamı olan toprakla buluşturulması gerekmektedir.

Fidanları nereye dikebiliriz?

Size gönderilen nikah fidanlarını tasarımdan çıkartıp ister saksıya dikip balkon veya terasta muhafaza edebilir isterseniz bahçe ortamına dikimini yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder