Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
3 Ağustos 2014 Pazar

Nikah fidanı İzmir

nikah fidanı İzmir 1

Nikah Fidanı - İzmir

Düğün, açılış, doğum günü, yeni yıl kutlaması, yıl dönümleri, nişan, yeni bebek doğumu gibi özel günlerinizde artık klasik hediyelerden bıkan ve bir farklılık ve farkındalık yaratmak isteyenlerin tercihi nikah fidanı olmaktadır. İzmir'den başlayan fidan üretimi hizmetimiz, Türkiye'nin neredeyse tüm şehirlerine kadar ulaşmaktadır. Süssüz ve süslenmiş nikah fidanı olarak iki ana seçeneğimiz ve çak farklı tasarım çeşitlerimizle her zaman sizlere hizmet vermekteyiz. nikah fidanı İzmir 2

İzmir içinde dağıtım ağımız mevcuttur. Üreticiden toptan olarak temin edeceğiniz fidanları sevdiklerinize vererek onların da çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Belki de bu güne kadar hiç fidan hediye almamış olabilirler. Her zaman hatırlanacak özel bir hediyedir fidan. Sevdiklerinize fidan hediye edin; hem siz mutlu olun hem de sevdikleriniz. 

nikah fidanı İzmir 3

En uygun fiyatlara İzmir'de  nikah fidanı, en doğru adres olan Melek nikah fidanı, diğer ifadeyle bizden alınır. İletişim numaramız: 0535 577 577 0
1 yorum:

  1. 70 adet süslü düğun için cam fidanı fiyati nedir izmir içinde ikamet ediyoruz

    YanıtlaSil


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top