Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
19 Kasım 2014 Çarşamba

gercek yılbaşı ağaci - yılbaşi çamı

gercek yilbasi agaci 1

Gerçek Yılbaşı Ağacı

Melek nikah fidanı ayrıcalığı ile sahte yılbaşı ağaçlarının aksine, kendi ürünlerimiz olan gerçek, saksıda yılbaşı ağaçlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yılbaşı vesilesiyle temin edebileceğiniz yılbaşı çamlarını ister sonraki yılbaşılarında tekrar kullanmak için evinizin bir köşesinde her zaman muhafaza edebilir, isterseniz de yılda bir kez de olsa doğaya bir ağaç kazandırmak adına istediğiniz bir yere dikebilirsiniz.

gercek yilbasi agaci 2

Her yıl doğaya en azından bir ağaç kazandırmak adına, yeni yıla yeni umutlarla, yemyeşil bir dünya için gerçek yılbaşı ağacını tercih edin. 

Eğer yılbaşı ağacını sonradan dikmeyi düşünüyorsanız, yeni yılda yaptığınız ilk faaliyetin ağaç dikmek olması bile, yeni yılınıza çok büyük bir anlam kazandıracaktır.

gercek yilbasi agaci 3

Yeni yılınızın sağlıklı, mutlu ve huzurlu olması dileklerimizle..

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top