Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
3 Ekim 2019 Perşembe

Tekirdağ Çorlu nikah fidanı Müjde Özcan

Tekirdağ Çorlu nikah fidanı 1

Müjde - Özcan Nikah Fidanları - Tekirdağ Çorlu

Bu seferki nikah fidanları Tekirdağ Çorlu'dan Müjde ve Özcan çifti için hazırlandı. Yeni bir hayata adım atarken fidan dikmeyi ve dağıtmayı tercih eden çiftimiz, bu kadar ormanın telef olduğu günümüz Türkiye'sinde fidan dikmenin ne kadar önemli olduğu bilinciyle bizlere ulaştılar. Bizler de hem şıklığı hem de fidanların doğal güzelliğini bir araya getirip fidanlarını hazırladık.

Tekirdağ Çorlu nikah fidanı 2

Çevre ve doğa bilinciyle hareket eden ve bu anlamda fidan dağıtan tüm çiftlerimizi canı gönülden kutluyor, bu vesileyle Türkiye'nin farklı il ve ilçelerine fidan göndermemize vesile oldukları için tebrik ediyoruz. Tekirdağ Çorlu'dan Müjde ve Özcan çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top