Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
1 Ağustos 2019 Perşembe

Öğrenci Karne Fidanı İstanbul

Öğrenci Karne fidanı - İstanbul

Öğrenci Karne fidanı - İstanbul

Okullar yaz tatiline girmeye hazırlanırken Öğrenci karne fidanları İstanbul'a yola çıktı bile. Birçok okulda çevreci öğretmenler, öğrencileri için karne fidanı hediye ediyor. İstanbul Esenyurt'ta bir ilkokul öğrencileri için hazırlanan fidanları görüyorsunuz.

Öğrenci Karne fidanı - İstanbul 2

Doğa ve çevre bilincinin arttırılması için öğrenci kardeşlerimize verilen bu fidanlar çok büyük bir öneme sahip. Çünkü henüz bizler gibi kirlenmemiş, hayatın daha başında olan öğrencilerin minik elleri ile fidanlar dikiliyor.

Öğrenci Karne fidanı - İstanbul 3

Sadece İstanbul' da değil Türkiye'nin birçok şehrinde öğretmenlerimiz öğrencileri için fidan hediyesi veriyor. İzmir'den Kars'a Sinop'tan Hatay'a tüm şehirlerimizde öğrenciler fidan dikiyor.

Öğrenci Karne fidanı - İstanbul 4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top