Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
5 Mayıs 2021 Çarşamba

15 Temmuz şehitleri fidanı

15 Temmuz şehitleri fidanı 1

15 Temmuz Şehitleri Fidanı

Türkiye, 15 Temmuz 2015 yılında, elim bir darbe girişimine maruz bırakılmıştı. Hepimiz daha dün gibi hatırlıyoruz: Ne kadar çok korkmuş ve tedirgin olmuştuk. Vatansever TSK personeli ve cesur milletimizin mücadeleleri ile bu talihsiz ve hedefini bulamamış darbe girişimi geri püskürtülmüştür. Tabi ki bunun bedeli olarak, Türkiye, birçok şehit ve gazi verdi.

Bu mühim duruma binaen, Ankara Etimesgut kaymakamlığı, 15 Temmuz şehit ve gazileri adına, onların adını ve onurunu yaşatmak adına fidan dağıttı.

15 Temmuz şehitleri fidanı 2

Bizler de bu vesileyle, bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür eder, Melek Nikah Fidanı olarak, tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sabır ve sağlık dileriz.

15 Temmuz şehitleri fidanı 3

Sonraki
son yayınlar
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top