Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
6 Ocak 2016 Çarşamba

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan 1

Aydın Nikah Çamı Fidanı

Yazgülü & Bilgehan Çifti Düğün Fidanları


Nikah çamı fidanlarımız, egenin en güzel şehirlerinden biri olan Aydın'a, Yazgülü ve Bilgehan çiftine gidiyor. Bildiğiniz gibi Aydın, Ege bölgesinin en güzel şehirlerinden biridir. Ege bölgesi yeşili ile doğası ile ünlüdür. Fakat her yıl, onlarca, yüzlerce, binlerce hektar ormanlık alan yok olmakta veya yok edilmektedir. Bu durumda en önemlisi her bir vatansever ve yurtsever vatandaşın yapması gereken; elinden geldiğince bu orman cinayetlerine engel olmak, doğayı her zaman korumaktır. Eğer bizler buna engel olamıyor isek, yapmamız gereken en önemli şey fidan dikme ve fidan dikilmesine vesile olmaktır. 

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan 2

Türkiye'nin her köşesinden nikah çamı fidanı tercih eden fidan gönüllülerine Aydın'dan katılan Yazgülü ve Bilgehan çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Bu mutlu günlerinin hatırası olarak doğaya kazandırdıkları onlarca, yüzlerce fidan için de kendilerini tebrik ediyoruz. 

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan 3

Mutluluğunuz nikah fidanları ile kök salsın, fidanlarınız yıllarca Aydın'a nefes olsun.

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan 4

Aydın Nikah fidanı, düğün çamı

Aydın Nikah Çamı Fidanı Yazgülü Bilgehan 5

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top