Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
16 Mart 2020 Pazartesi

Geleceğin yatırımı nikah fidanı

Sizce de Geleceğin Yatırımı Nikah Fidanı değil mi?


En özel günlerinizden biri olan nikah ve düğün töreninizde geleceğe dair en güzel yatırım nikah fidanı olacaktır. Elbette en önemli yatırım evliliğinize, sevginize yapacağınız uzun ve mutlu bir beraberliktir. Nikah fidanı dağıtarak böylesine önemli bir günü her zaman hatırlanır olmasını sağlayacak ve geleceğin ormanlarını yaratacaksınız. klasik bir nikah şekeri yerine capcanlı nikah fidanlarını dağıtmak sizi ve misafirlerinizi çok daha mutlu edecektir.

Geleceğin Yatırımı Nikah Fidanı 1

Birçok süsleme çeşidi olmasına rağmen önemli olanın fidan dağıtmak ve fidan dikilmesine vesile olmak olduğu için alınan her fidanın önemi çok daha artmaktadır. Doğanın en önemli unsuru olan ağaçların her gün yok edildiği bir dünyada, her ne sebeple olursa olsun fidan dikilmesine yardımcı olmak, fidan dağıtmak çok önem arz etmektedir.

Geleceğin Yatırımı Nikah Fidanı 2

Üretici olarak sizleri sadece nikah ve düğün töreninizde değil, doğum günü, bebek doğumu, sevgililer günü, dünya kadınlar günü, anneler günü, babalar günü gibi birçok etkinlikte sizlere hizmet veriyoruz. Fidan hediye edin, geleceğimiz yeşillensin.

Geleceğin Yatırımı Nikah Fidanı 30 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top