Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
11 Kasım 2019 Pazartesi

Eymen bebek fidanı İstanbul

Eymen Bebek Fidanı - İstanbul 1

Eymen Bebek Fidanı - İstanbul


Bu seferki bebek fidanları İstanbul'dan Eymen bebek için hazırlandı. Eymen bebeğin doğumunu müjdeleyen bu fidanlar, onun doğumu vesilesiyle artık İstanbul'da sevdiklerinin elleriyle hayat buluyor. Anne ve babalarının sıradan hediyeler seçmeyip böylesine güzide ve özel bir hediye ile müjdelemeleri çok özel bir durum.

Eymen Bebek Fidanı - İstanbul 2

Umarız, Türkiye'nin hangi şehrinde, hangi mecrasında gözlerini dünyaya açmış olsa da, yeni doğan bebeklerimiz vesilesiyle güzel ülkemiz yemyeşil kalır. Bu görevi daha yaşamlarının ilk zamanlarında başarıyor olmaları gerçekten de çok güzel.

Eymen Bebek Fidanı - İstanbul 3

Eymen bebeğe sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyoruz. Şu anki bebek fidanları, Eymen bebek ilk okula giderken çoktan koskoca bir ağaç olmuş olacak. 

Eymen Bebek Fidanı - İstanbul 4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top