Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
20 Ekim 2019 Pazar

Nikah fidanı Kütahya

Kütahya Nikah Fidanı 1

Kütahya Nikah Fidanı


Türkiye'nin birçok şehrine olduğu gibi Kütahya'ya da nikah fidanları çoktan yola çıktı bile. Bölgesel ve iklimsel özellikleri de dikkate alınarak gönderdiğimiz tüm fidanlar köklü ve topraklı olduğu için ve her mevsim dikilebilir olduğu için doğaya sorunsuzca adapte oluyor.

Kütahya Nikah Fidanı 2

Her yıl ortalama 500 bin çiftin evlendiği günümüz Türkiye'sinde, her çiftin yılda en az 10 fidan dikilmesine vesile olduğunu nikahlarında nikah fidanı dağıttıklarını varsaysak, yıllık 5 milyon fidan ülkemize kazandırılmış olur. 

Kütahya Nikah Fidanı 3

Kütahya şehri, bu anlamda üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmektedir. Nikah fidanı olarak Kütahya'dan birçok çiftimiz doğaya fidan kazandırmaya devam etmektedir.  Tavşanlı'dan Simav'a, Gediz'den Emet'e, Domaniç'ten Dumlupınar'a Kütahya'nın birçok noktasına nikah fidanı gönderiyoruz.

Kütahya Nikah Fidanı 4

Yılların fidan üretici firması olarak en uygun fiyatlarla nikah fidanı yapmaya sizlerin de desteği ve talebiyle devam etmekteyiz.  Doğaya kazandırdığınız onlarca, yüzlerce fidan için sonsuz teşekkür ederiz.

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top