Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
9 Temmuz 2019 Salı

Tülay Güven Balıkesir nikah fidanı

Tülay Güven Balıkesir Nikah Fidanı 1

Balıkesir Nikah Fidanı - Tülay & Güven

Bu sefer nikah fidanı hazırlıklarımız Balıkesir' den Tülay ve Güven çiftimiz için yapıldı. Kraft tasarın nikah fidanını beğenen çiftimiz aynı zamanda fıstık çamı tercih ederek yüzyıllarca, asırlarca yaşayacak olan nikah hediyelerini dostlarına hediye ettiler.

Tülay Güven Balıkesir Nikah Fidanı 2

Hem dış yapısı itibariyle geri dönüşüm, doğal kağıt tasarımı yönünden, hem de tercih ettikleri nikah fidanı çeşidi yönünden tamamıyla organik bir tasarım beğendiler. Tülay ve Güven çiftimiz gibi Balıkesir'in birçok bölgesinden, Balıkesir merkez ve ilçeler başta olmak üzere, nikah fidanına olan yoğun talep hem ülkemiz, hem doğamız adına çok sevindirici.

Tülay Güven Balıkesir Nikah Fidanı 3

Sizler de nikahınızda nikah şekeri değil de nikah fidanı dağıtmak isterseniz ve bu anınızı yıllarca hatırlanır kılmak isterseniz, web sitemizin nikah fidanı çeşitleri sayfasında var olan onlarca tasarımdan birini tercih edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz her zaman sizlerin yanınızdayız. 

Tülay Güven Balıkesir Nikah Fidanı 4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top