Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
15 Temmuz 2019 Pazartesi

Manisa nikah fidanı Ela Salih

Ela - Salih Manisa Nikah Fidanı 1

Ela - Salih Manisa Nikah Fidanı

Çok da uzak değil bizlere, bu sefer nikah fidanı Manisa ilimizden Ela ve Salih çiftimize gidiyor. Dünya evine giren çiftimiz, birbirinden güzel nikah fidanlarını, nikahlarında sevdiklerine hediye etti. Bizlere de bu özel taleplerini en özel bir şekilde yerine getirmek kaldı. Her zaman olduğu gibi, nikah fidanları ellerine geçtiğinde, tam istedikleri gibi olduğu için çok mutlu oldular. Bu mutluluğa bizleri de ortak ettikleri için bizler de en az onlar kadar mutlu olduk.

Ela - Salih Manisa Nikah Fidanı 2

Her bir fidan tek tek kontrol edilip, her zamanki gibi özenle, büyük bir itinayla hazırlandı. Hiç bir detay Ela ve Salih çiftimizin onayı olmaksızın yapılmadı. Hem fidanlar hem de tasarım çok uyumlu oldu. 

Ela - Salih Manisa Nikah Fidanı 3

Manisa şehrimizdeki fidan gönüllü dostlarımız başta olmak üzere herkese selamlarımızı iletiyor, Ela ve Salih çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top