Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
19 Temmuz 2019 Cuma

Bolu nikah fidanı Zeynep Polat

Bolu Mengen nikah fidanı Zeynep ve Polat  1

Zeynep ve Polat Nikah Fidanı Bolu

Görsel anlamda en zengin tasarımlarımızdan biri olan nikah fidanı Bolu ilimizden Zeynep ve Polat çiftimiz için hazırlandı. Mor rengin baskın olduğu düğün törenleri için mor kurdele detayı ağır basan ve aynı zamanda rafya ile zenginleştirilmiş, nazar boncuklu çuvallı nikah fidanı göz kamaştırıyor.

Bolu Mengen nikah fidanı Zeynep ve Polat  2

Asırlarca yaşayacak olan fıstık çamını nikah fidanı olarak tercih ettiler. Umarız aşkları ve sevgileri de yıllarca, asırlarca daim olur. Bolu şehrimizin yeşiline yeşil, rengine renk katmak için nikah fidanları yola çıktı bile..

Bolu Mengen nikah fidanı Zeynep ve Polat  3

Bolu ili Mengen ilçesindeki yeni evli çiftimiz Zeynep ve Polat, bu özel günlerinde fidan tercih ederek nikah şekeri yerine doğayı seçtiklerini gösterdiler. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 

Bolu Mengen nikah fidanı Zeynep ve Polat  4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top