Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
2 Temmuz 2019 Salı

Beril bebek fidanı Tekirdağ

Beril Bebek Doğum Fidanı Tekirdağ 1

Beril Bebek Doğum Fidanı - Tekirdağ

Türkiye'nin en güzide şehirlerinden biri olan Tekirdağ'ın duyarlı anne ve babaları, bebek doğumlarında dahi fidana can veriyor. Tekirdağ'dan Beril bebek için hazırlanan fidanlar, doğumunu müjdeleyen birer hediye olarak sevenlerine dağıtıldı. Dünyaya geldiği ilk anlarından itibaren ülkesine böylesine faydalı olan, faydası dokunan nice Beril bebeklere herkes adına teşekkür ediyoruz.

Beril Bebek Doğum Fidanı Tekirdağ 2

Asıl teşekkürü, başta da belirttiğim gibi çevresel sorumluluk bilinciyle, bu güzel duyarlılıkla hareket eden, bebek fidanı tercih eden ebeveynler hak ediyor, asıl anne ve babalar teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Beril Bebek Doğum Fidanı Tekirdağ 3

Özellikle Tekirdağ ilimizde bu bilinç oldukça gelişmiş durumda. Öncelikle Beril bebeğin anne ve babasına ve bu duyarlılıktaki diğer tüm anne ve babalara teşekkür ediyoruz.

Beril Bebek Doğum Fidanı Tekirdağ 4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top