Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
18 Haziran 2019 Salı

Meltem Ali Çanakkale nikah fidanı

Çanakkale Nikah Fidanı - Meltem / Ali - 1

Çanakkale Nikah Fidanı - Meltem / Ali

Nikah töreninde nikah fidanı dağıtmayı tercih eden Çanakkale ilimizden Meltem ve Ali çiftimizin fidanlarını görüyorsunuz. En güzel tasarımlardan biri olan ve "Yağmur bebek fidanı" olarak adlandırdığımız çok özel bir süslemeyi beğendiler. Aslında dış tasarım ne kadar şık ve görsel olursa olsun, önemli olan fidan dağıtmak olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz ve tebrik ediyoruz.

Çanakkale Nikah Fidanı - Meltem / Ali - 2

Bu güne kadar, Çanakkale ilimize gönderdiğimiz yüzlerce fidan, onlarca çiftimizin nikahlarına şahitlik etti ve yıllar geçtikçe de misafirlerine onların nikahını, evliliğini, mutluluğunu fısıldayacak yıllarca..

Çanakkale Nikah Fidanı - Meltem / Ali - 3

Kendilerini canı gönülden tebrik ediyor. tüm canlılar adına teşekkür ediyoruz. Melek nikah fidanı ile mutluluğunuz her zaman daim olsun..

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top