Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
23 Haziran 2019 Pazar

Edirne Bebek Fidanı Zeynep Duru

Zeynep Duru Bebek Fidanı - Edirne 1

Zeynep Duru Bebek Fidanı - Edirne

Üçüncü yaş kutlaması için bebek fidanı dağıtarak, fidan dikilmesine vesile olan Edirne ilimizden Zeynep Duru bebeğimize bir ömür sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Çevre ve doğaya duyarlı ebeveynlerin tercihi, sıradan bebek şekerlerinin aksine, bebeklerinin, çocuklarının en özel anlarından biri olan doğum gününde, gelen misafirlere fidan hediye etmek oluyor. Bundan 10-15 sene sonra koskoca birer ağaç olacak şimdinin küçük fidanları, uzun yıllarca tüm canlılara faydalı olmaya devam edecek.

Zeynep Duru Bebek Fidanı - Edirne 2

Sadece doğum için değil, düğün ve nikah merasimleri nedeniyle de Edirne şehrimize onlarca, yüzlerce fidan hazırlıyor olmamızdan dolayı Edirne ve çevre ilçe ve köylerinde ikamet eden tüm doğa dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Zeynep Duru Bebek Fidanı - Edirne 3

Üretici olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Edirne'ye saygı ve salamlar..

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top