Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
30 Nisan 2019 Salı

yerel seçimler muhtar promosyon fidanı

Yerel Seçimler için Muhtar Promosyon Fidanı 1

Yerel Seçimler için Muhtar Promosyon Fidanı

31 Martta gerçekleştirilen yerel seçimlerde Melek Nikah Fidanı olarak bir muhtar adayımız için promosyon fidan hazırladık. Birçok muhtar adayından farklı olarak Bilal bey, yaşayan ve artık bundan sonra da yüzyıllarca yaşamaya devam edecek olan çok özel bir hediye dağıtarak seçimlerde aday olduğunu ilan etti.

Her yerel seçimde muhtar adayları, belediye başkan adayları Bilal bey' in yaptığı örnek davranış gibi fidan dağıtmış olduklarını bir düşünsenize..Türkiye, yerel seçimlerin yapıldığı her 5 yılda binlerce hatta on binlerce fidanı ülkemize kazandırmış olurlardı.

Yerel Seçimler için Muhtar Promosyon Fidanı 2

Bu önemli, duyarlı, çevreci ve örnek davranışından dolayı Bilal bey' i canı gönülden kutluyor, ülkemize kazandırdığı her bir fidan için, tüm canlılar adına teşekkürü bir borç biliriz. 

Bu örnek davranışın bir başlangıç olması temennisi ile ülkemiz için bir fidanın dahi dikilmesine vesile olan tüm doğa dostu insanlarımıza teşekkür ediyoruz.


0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top