Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
21 Mart 2018 Çarşamba

nikah fidanı ve bebek fidanı

Nikah Fidanı ve Bebek Fidanı 1

Nikah Fidanı ve Bebek Fidanı

Seramızda yetiştirdiğimiz fidanlar, nikah fidanı ve bebek fidanı olarak Türkiye'nin dört bir tarafında can bulup toprakla buluşmaya devam ediyor. Melek Nikah Fidanı çatısı altında, uzman ellerin dokunuşları ile süslenen fidanlar, tüm detayları tek tek, özenle hazırlanıp nikahlarda nikah fidanı, bebek doğumlarında ise bebek fidanı olarak neredeyse her şehrimize gönderilmektedir.

Binlerce fidanı sizler için yetiştiriyor ve Türkiye'nin en uygun fiyatlı, en kaliteli ve şık nikah fidanı ve bebek fidanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Hiç tereddüt etmeden, gönül rahatlığıyla siparişinizi verip, tasarımın her aşamasından haberdar oluyorsunuz. Sonrasında fidanlar tam zamanında sizin istediğiniz adreste olmaktadır.


Nikah Fidanı ve Bebek Fidanı 2


Biz fidan yetiştiriciliğini ve özel gününüz için yapılan süslemeleri zevkle, her geçen gün gittikçe artan bir heyecanla yapmaktayız. Özel gününüzün heyecanını biz daha fidan tasarımı yapmaya başladığımız andan itibaren sizlerle birlikte yaşamaya başlıyoruz. Bu nedenle yaptığımız tüm tasarım ve süslemeler birbirini kıskandıracak güzellikte ve bir o kadar da özel olmaktadır.

Kalite, hiç bir zaman tesadüf değildir. Melek Nikah Fidanı kalitesi ve samimi, içten, güven dolu iş anlayışı sizlerle var oluyor, sizlerle büyümeye devam ediyor.

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top