Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
22 Şubat 2018 Perşembe

Gulden Adil Nikah Fidani

Gülden ve Adil Nikah Fidanı 1

Gülden ve Adil Nikah Fidanı

Yeni evlenecek çiftimiz Gülden ve Adil için süslenen nikah fidanı fotoğrafları. Fidan olarak limon çamını ve süsleme olarak çuvallı bir tasarım tercih eden çiftimiz onlarca fidana bu vesile ile can verdiler.

Gülden ve Adil Nikah Fidanı 2

Şu an 1 yaşındaki fidanlar, yıllar geçtikçe kocaman birer ağaç olacak ve her zaman yeni evli çiftimiz ile birlikte anılacak. Yıllarca hatırlanacak ve hiç unutulmayacak bir hediye olan nikah fidanları bu vesile ile farklı yerlerde, farklı ellerde can bulacak.

Gülden ve Adil Nikah Fidanı 3

Bu doğru ve anlamlı tercihlerinden dolayı Gülden ve Adil çiftini kutluyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Nikah fidanı tercih ederek bu mutluluklarına bizleri de ortak ettikleri için çok teşekkür ederiz. Mutluluğunuz Melek Nikah Fidanları ile kök salsın.

Gülden ve Adil Nikah Fidanı 4

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top