Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
5 Şubat 2018 Pazartesi

Eylül Beren Bebek Fidanı

Eylül Beren Bebek Fidanı 1

Eylül Beren Bebek Fidanı

Bu sefer minik fidanlarımız, kendisi gibi minik bir dostumuza, Eylül Beren bebeğe bebek fidanı olarak süslendi ve tasarlandı. Daha dünyaya gözlerini yeni açmış Eylül Beren bebek, hayatının ilk zamanlarında onlarca fidanın can bulmasına, kocaman ağaç olmasına vesile olmakta.. Bundan daha güzel ve daha özel ne olabilir ki.

Eylül Beren Bebek Fidanı 2

Pembe kurdeleler ve nazar boncuğu üzerindeki pembe yıldız, Eylül Beren bebeğin fidanlarını tamamlayan çok özel detaylar olarak kendini gösteriyor. 

Eylül Beren Bebek Fidanı 3

Bir kese içerisinde şimdinin küçük fidanı, yarınlarda kocaman ağaç olacak, Eylül Beren bebek ile anılacak ve yaşayacak. Kuşlara, böceklere, toprağa, insanlara, tüm canlılara nefes olacak, can verecek.

Eylül Beren Bebek Fidanı 4

Bebeğimize bir ömür boyu mutlu ve başarılarla dolu bir hayat geçirmesini dileriz. Bebek fidanları  için Melek Nikah Fidanını tercih ettiğinden dolayı hem kendisine, hem ailesine sevgi ve selamlarımızla..

Eylül Beren Bebek Fidanı 5

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top