Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
2 Kasım 2017 Perşembe

Beyazit bebek fidani bursa

Beyazıt bebek fidanı bursa 1

Beyazıt Bebek Fidanı Bursa

Türkiye'mizin 4. büyük şehri Bursa, tarihi dokuları yanı sıra, yeşiliyle doğal güzellikleriyle ünlüdür. Böylesine doğaya gönül vermiş insanların olduğu bir şehir bebek fidanı vesilesiyle fidan dağıtmasın da ne yapsın, değil mi?


Beyazıt bebek fidanı bursa 2

Bursa şehrimizden Ceren hanımın bebeği Beyazıt vesilesiyle, bursa yeşiline yeşil, doğallığına doğallık katılarak onlarca fidana can vermiştir. Beyazıt bebeğimize bir ömür boyu mutlu, sağlıklı, başarılı, ailesiyle hayat boyu mutluluklar dileriz.

Beyazıt bebek fidanı bursa 3

Bursa'ya leylandi bebek fidanı hazırlandı ve Beyazıt bebeğimiz için Bursa'nın yeşiline yeşil, nefesine nefes katmak için Beyazıt bebeğimiz uğruna dağıtıldı. Mutlu yaşlar. Hoş geldin Beyazıt bebek.


0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top