Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
18 Şubat 2015 Çarşamba

bebek sekeri alternatifleri

Bebek şekeri yerine çam fidanı


Bebeğinizin doğumuyla başlayan yeni ve güzel bir hayatın başlangıcında, siz de bebeğiniz için bebek şekeri yerine bebek doğum fidanı dağıtarak, onun geleceği için önemli bir başlangıç yapmış olacaksınız. Bebeğinizin doğumunu müjdeleyen bebek fidanlarını sevdiklerinize hediye edebilir, yeşil bir dünya için bebeğiniz adına onlarca fidana hayat verebilirsiniz.


Siz de bebek şekeri alternatifi olarak bebek doğum fidanlarını tercih edebilir ve sevdiklerinize, doğaya, dünyaya çok özel bir hediye verebilirsiniz.


Unutmayın ki, bebek fidanı vermek sadece dostlarınıza verdiğiniz bir hediye değil, doğaya, dünyamıza verdiğiniz bir hediye olacaktır.


Melek nikah fidanı olarak birbirinden güzel ve özel bebek doğum fidan çeşitlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hediyelik bebek şekeri fidan çeşitlerimiz ve tasarımlarımız konusunda iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.


bebek şekeri fidan, bebek şekeri yerine fidan, bebek şekeri yerine çam fidanı, fidan bebek şekeri, bebek şekeri çeşitleri, hediye bebek fidanı, hediyelik bebek fidesi, hediyelik bebek şekeri fidanı, hediye bebek doğumu fidanı, bebek şekeri alternatifleri, alternatif bebek şekeri çeşitleri, bebek
şekerleri fidanlar,bebek şekeri fidanı fiyatları,

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top