Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
14 Ağustos 2019 Çarşamba

Bilecik nikah fidani Elif Fetay

Bilecik Nikah Fidanı Elif Fetay 1

Elif - Fetay Bilecik Nikah Fidanı


Yeni tasarın nikah fidanları Bilecik'ten Elif ve Fetay çifti için hazırlandı. Tamamiyle doğallığın ön planda tutulduğu tasarımımız jüt çuval kumaş ve rafya iple doğrulup hazırlandı. Klasik nikah şekeri değil, nikah fidanı istiyoruz" diyerek bizlere gelen çiftimiz, maximum memnuniyetle gönül rahatlığıyla fidanlarını teslim aldılar.

Bilecik Nikah Fidanı Elif Fetay 2

Yılların tecrübe ve deneyimi ile, üretici kimliğimizle bu yola çıktık ve yeni evlenecek çiftlerimiz de, Türkiye'nin hangi şehrinden olursa olsunlar bizleri yalnız bırakmadı. bizler de onları yalnız bırakmadık ve her zaman karşılıklı güven çerçevesinde işimizi yaptık.

Bilecik Nikah Fidanı Elif Fetay 3

Nikah fidanının öncüsü Melek Nikah Fidanı, tüm özel günlerinizde sizlerle.. en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bilecik'ten Elif ve Fetay çiftimize bir ömür boyu mutluluk dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top