Nikah fidanı
Loading...

Bir fidan bir ağaç, bir ağaç bir hayat..!
Peygamber efendimizin fidan dikmeyle ilgili şu hadisi şerifinde efendimiz "Kıyametin kopacağını bilseniz bile, elinizde bir fidan varsa, derhal o fidanı dikin" buyuruyor.
26 Ocak 2019 Cumartesi

800 yıllık nikah fidanı

800 Yıl Yaşayan Nikah Fidanı

800 Yıl Yaşayan Nikah Fidanı

Bir hediye düşünün ki 1 gün değil, 1 ay değil, 1 yıl değil, tam 800 yıl hayatta var olsun. Bunu sağlayabilen tek hediye nikah fidanı olarak verilen fıstık çamı'dır. Sıradan hediyelerin tersine, anlık değil, hep var olacak, insan hayatının kat be kat fazlasınca var olacak bir hediyedir nikah fidanı.

Bir düşünün; bir ağaç, hem de 800 yıl yaşayan bir ağaç, dünyamıza, canlılara ne kadar çok ve uzun yıllar boyunca oksijen verip faydalı olacak. Buna vesile olmak bile insanı özel hissettirmeye yeter.

Sadece nikah fidanı olarak değil, tüm özel günlerinizde, özel hissettirmek için sevdiklerinize verebileceğiniz çok özel tasarımlarla Melek Nikah Fidanı her zaman sizlerle. Üretici olarak en kaliteli ve en güzel fidanları, en uygun fiyatlara satın almanız için bizler, bir telefon kadar uzağınızdayız. Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun, anlaşmalı kargo ile sorunsuz olarak fidanlar sizlerle buluşuyor. Yıllardır olduğu gibi...

0 yorum:

Yorum Gönder


Copyright © 2014 www.nikahsekeriyerinefidan.com
www.nikahsekeriyerinefidan.com

Sitemizdeki yazı,resim vb materyallerin izinsiz olarak kısmen veya tamamen kullanıldığının tespiti durumunda, fikir ve sanat eserleri kanunu ihlali uyarınca Hukuki işlem başlatılacaktır.

Back To Top